Izabela Kaczyńska

Przewodnicząca SSUO

kom.: +48 791 930 808 | e-mail: ikaczynska@uni.opole.pl

Michał Karbowiak

Zastępca Przewodniczącego SSUO

kom.: +48 516 354 234 | e-mail: mkarbowiak@uni.opole.pl

Tomasz Rojek

Sekretarz / Specjalista ds. Prawnych

kom.: +48 698 016 295 | e-mail: trojek@uni.opole.pl

Aleksandra Zagórska

Szef Biura SSUO/Pełnomocnik Zarządu ds. osób z niepełnosprawnościami

kom.: +48 501 547 362 | e-mail: azagorska@uni.opole.pl

Kinga Karwacka

Członek Zarządu ds. Organizacji i logistyki

kom.: +48 570 181 287 | e-mail: kkarwacka@uni.opole.pl

Angelika Banach

Członek Zarządu

kom.: +48 508 332 116 | e-mail: angelika.banach@uni.opole.pl

Natalia Borys

Członek Zarządu

kom.: +48 664 573 123| e-mail: nborys@uni.opole.pl

Dawid Machecki

Członek Zarządu ds. promocji i informacji

kom.: +48 665 608 655 | e-mail: bpssuo@uni.opole.pl

Paweł Sujak

Pełnomocnik Zarządu ds. socjalnych

e-mail: psujak@uni.opole.pl