Warsztaty baristyczne gr.1

Kawa, czarna czy z mlekiem? Jak powinna być parzona? Jaka grubość zmielenia ziaren aby kawa była idealna? A może chcesz się nauczyć “malowania” pianką i imponować znajomym  ulepszając zwykłą kawę? Tego wszystkiego nauczysz się na warsztatach baristycznych prowadzonych przez baristów w #pubieUOpole. Zapraszamy do udziału!

Liczba miejsc ograniczona do 5 osób!
godz.: 10.00 – 12.00
miejsce: Pub Opole Główne

Zapisz się –> LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

Warsztaty z prawa konsumenckiego

Sprzedawca opóźnia nadanie przesyłki? Dostarczony produkt różni się od zamówionego, a w sklepie nie chcą uwzględnić reklamacji? Prawo konsumenckie towarzyszy nam każdego dnia, ale czy na pewno wiemy jakie prawa nam przysługują, a co jest naszym obowiązkiem? Przyjdź na warsztaty z prawa konsumenckiego gdzie dowiesz się jak i kiedy możesz skutecznie walczyć o swoje prawa i jak kupować by nie dać się oszukać!

Ilość osób ograniczona do 20!
godz.: 11.30 – 13.00
miejsce: Klub Studencki “Skrzat” 

Zapisz się –> LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

Warsztaty z negocjacji i prowadzenia sporów

Negocjacje i spory są nieodłącznym elementem życia każdego człowieka.
Przyjdź do nas i naucz się jak rozwiązać konflikt na swoją korzyść oraz jak skutecznie, za pomocą perswazji, przekonać druga osobę do Twojego zdania.

Ilość miejsc ograniczona do 30 osób!
godz.: 12.00 – 13.30
miejsce: Studenckie Centrum Kultury – sala widowiskowa 

Zapisz się –> ILOŚĆ MIEJSC ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA!

Warsztaty o odżywianiu

Współczesny świat biegnie w szalonym tempie. Wyzwaniom dnia codziennego coraz częściej towarzyszy stres zmęczenie i frustracje. Wiele osób zaczyna mieć problemy z nadwagą, a co za tym idzie z samooceną, motywacją do pracy i sprawnego działania. Brak formy, niezdrowa dieta i nadwaga osłabiają kondycję, poczucie zadowolenia z życia oraz wydajność w codziennym działaniu. Jednak wcale nie musi tak być! Zapraszamy na OPOLSKIE WARSZTATY ZDROWEGO ODŻYWIANIA!

Ilość miejsc ograniczona do 20 osób!
godz.: 14.00 – 15.30
miejsce: Studenckie Centrum Kultury – sala kameralna

Zapisz się –> LIMIT ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

Warsztaty taneczne i ich historia

Interesujesz się tańcem i chcesz poznać jego ciekawą historię? Warsztaty zapewnią Ci nie tylko aktywne spędzenie czasu, ale również dawkę ciekawych informacji. Zapisz się na warsztaty z tańca i jego historii!   

Ilość miejsc ograniczona do 25 osób!
godz.: 15.30 – 17.00
miejsce: Studenckie Centrum Kultury – sala taneczna

Zapisz się –> KLIKNIJ

Warsztaty nauki w RPG gr. 1

Od najmłodszych lat czytałeś baśnie, bajki i legendy? Każdej zwykłej rzeczy potrafiłeś nadać czarodziejskie właściwości, mając nadzieję, że kiedyś przeżyjesz swoją magiczną przygodę? Jednak z upływem czasu nie zostałeś padawanem, sowa nie przyniosła Ci listu z Hogwartu, więc teraz z niecierpliwością czekasz na Gandalfa pykając fajkowe ziele? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – niesamowitą przygodę w świecie fantasy – grę narracyjną, w której jedynym narzędziem będzie Twoja wyobraźnia ( i kartka papieru).

Ilość miejsc ograniczona do 5 osób!
godz.: 14.00 – 15.30
miejsce: Klub Studencki “Skrzat”

Zapisz się –> KLIKNIJ

CERTYFIKAT ZA WARSZTAT NIE LICZY SIĘ DO STYPENDIUM REKTORA!