UWAGA! DOKUMENTY DOTYCZĄCE KARTY WJAZDOWEJ PROSIMY PRZYNOSIĆ DOPIERO OD PONIEDZIAŁKU (21.12.2020) DO BIURA SSUO W GODZINACH JEGO FUNKCJONOWANIA!

Krok 1: Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz Google (będzie on aktywowany w czwartek (17.12) o godz.: 8.00) https://forms.gle/WRPQibfpZaue1mU29
Krok 2: Jeśli Twoja rejestracja przebiegnie pomyślnie otrzymasz (do końca dnia) na podany przez Ciebie w zgłoszeniu adres e-mail informację potwierdzającą
Krok 3: Po otrzymaniu potwierdzenia na e-mail, należy wydrukować dwa egzemplarze umowy ([Umowa-korzystania-z-Parkingu-KampusuUO (poprawie wypełnić i podpisać w wyznaczonym miejscu (data i podpis użytkownika)) oraz dokonać wpłaty (60zł) na konto:
              Santander Consumer Bank S.A., nr rachunku: 09 1090 2138 0000 0005 5600 0043
Krok 4: Następnie należy przynieść wszystkie dokumenty (2 podpisane umowy oraz potwierdzenie przelewu) do Biura SSUO, które mieści się w Studenckim Centrum Kultury
Krok 5: Dokumenty zostaną zweryfikowane i przekazane do podpisu Kanclerzowi UO
Krok 6: Na podany przez studenta adres e-mail zostanie wysłana informacja o możliwości odebrania aktywnej karty wjazdowej

Liczba miejsc jest ograniczona!

INFORMACJA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:
Osoby, które wyrażają chęć posiadania karty wjazdowej na Kampus UO prosimy o wrzucenie do urny, która znajduję się na parterze w Studenckim Centrum Kultury podpisaną umowę w dwóch egzemplarzach – Umowa-korzystania-z-Parkingu-Kampusu-UO – orzeczenie o niepełnosprawności oraz potwierdzenie wpłaty (60zł, nr konta taki sam jak do rejestracji ogólnej)