Warsztaty tworzenia żywych obrazów

Obecnie sztuka to nie tylko obrazy na płótnie oraz rzeźby. Artyści coraz śmielej wychodzą poza kanony sztuki tradycyjnej. Dwie młode studentki pokażą uczestnikom warsztatu zupełnie inny wymiar sztuki. Uczestnicy stworzą ją sami!
Liczba miejsc ograniczona do 30 osób!
godz.: 12:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Wizyta w Radiu Opole

Każdy kto zapiszę się na ten warsztat, będzie miał okazję uczestniczyć w niecodziennej wizycie w Opolskich mediach.
Oprowadzimy Was po zakątkach Radia Opole. Nie możecie tego przegapić!
Liczba miejsc ograniczona do 15 osób na grupę!
godz.: 12:00 miejsce: Radio Opole – ul. Strzelców Bytomskich 8

 

Warsztaty z emisji głosu i mowy ciała

Warsztaty skierowane do studentów dziennikarstwa, bądź innych, których interesuje sztuka poprawnej mowy, przemawiania np. politologia, stosunki międzynarodowe, filologia polska.

W ramach warsztatów: impostacja głosu, metody oddychania (czym jest oddychanie, jakie procesy zachodzą w organizmie podczas tej czynności), krótkie wprowadzenie do mowy ciała.
Liczba miejsc ograniczona do 15 osób!
godz.: 14:30 miejsce: TEATR JANA KOCHANOWSKIEGO

Warsztaty z dekoracji ciastek z ASem w Kuchni

Ja nauczę Państwa robić cukrowego misia, opowiem o nowym zawodzie dekoratora cukierniczego oraz o tym jak zakłada się małą działalność cukierniczą,  a Wy w zamian pomożecie uśmiechnąć się chorym dzieciom. Każdy, kto zapisuje się na moje warsztaty, proszony jest o przyniesienie bezpiecznego pluszaka, zakupionego np. w Galerii Biały Kruk, obok kawiarni Cellarium i przekazanie go na rzecz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Opolu, które oficjalnie startuje 30 listopada. Każda maskotka, trafi do małego pacjenta transportowanego śmigłowcem. Zapraszam do słodkiej zabawy. Anna Swół, właścicielka Pracowni Tortów Artystycznych “AS w kuchni” https://www.facebook.com/aswkuchni/
godz.: Grupa I – 12.00
Grupa II – 14.00
Grupa III – 16.00
miejsce: Kawiarnia Cellarium (Koraszewskiego 7-9)

Pełnosprawni dla niepełnosprawnych.

To wyjątkowa okazja do tego, aby na kilka godzin znaleźć się w świecie osób jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Prowadzący warsztat zaplanował mecz koszykówki, tor przeszkód oraz podstawowe ćwiczenia, jak poruszać się na wózku inwalidzkim.
Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Pana Tomasza Kuneckiego założycieciela fundacji Opolska Fundacji Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Liczba miejsc ograniczona do 15 osób!
godz.: 16:00  miejsce: SCK sala widowiskowa

Warsztaty z emisji głosu

Te warsztaty zostaną przeprowadzone przez dr Ewę Skrabacz, pracownika Uniwersytetu Opolskiego.  Prowadząca skupiła się na podstawach nauki wyraźnej oraz poprawnej wymowy.
Liczba miejsc ograniczona do 15 osób!
godz.: 15:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Warsztaty improwizacyjne z grupą Impro To Mało Powiedziane

Każdy wie, że śmiech to zdrowie! Jeśli masz duże poczucie humoru oraz zacięcie aktorskie, Grupa Impro To Mało Powiedziane czeka właśnie na Ciebie! Gwarantujemy świetną zabawę, szeroki uśmiech i nowe znajomości.
godz.: 16:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Występ grupy Impro To Mało Powiedziane z uczestnikami warsztatów

Po dwudniowych warsztatach, przyszedł czas na pokaz umiejętności improwizacyjnych  uczestników warsztatu wraz z mentorami. Efekty ćwiczeń zobaczymy na dużej scenie w Studenckim Centrum Kultury!
godz.: 20:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala widowiskowa