Kochani!
Już niedługo najpiękniejszy, wręcz magiczny czas w roku – Święta Bożego Narodzenia! Niestety, nie każdy może ze spokojem na nie oczekiwać i cieszyć się ich atmosferą.
Jak co roku, Samorząd Studencki wybrał jedną z rodzin, której chce pomóc, podczas kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Jeżeli i Ty chciałbyś pomóc stworzyć tej rodzinie magiczne święta, przyłącz się do nas! Nasi wolontariusze z puszkami kwestarskimi pojawią się w akademiach i budynkach dydaktycznych, dla nas liczy się każdy grosz!
Wracają z zakupów do akademika, włóż do specjalnie przygotowanego na tą okazję kartonu suchą żywność, środki czystości, artykuły szkolne, które chcesz przekazać rodzinie!

Rodzina, której chcieliśmy pomóc:

Pani Ania wraz z Panem Grzegorzem wychowują pięcioro dzieci: Patryka, Pawła, Angelikę i Zuzię.  Na co dzień pani Anna zajmuje się dziećmi szczególnie córką, która jest chora na Zespół Downa, niedoczynność tarczycy oraz wadę serca. Pan Grzegorz podejmuje prace zarobkową, ale na razie na umowę zlecenie. Rodzice bardzo dużą kwotę pieniędzy wydają na leczenie córki. Rodzina Pani Anny jest bardzo zżyta ze sobą, uwielbiają razem spędzać czas. W wolnym czasie siadają wspólnie do stołu robiąc rożne ozdoby, grają wspólnie w gry, robią bransoletki z koralików, chodzą na spacery, oglądają razem telewizje, uczą się wspólnie i bardzo wspierają. Są bardzo radośni i pełni energii, z nadzieją patrzą w lepsze jutro.

plakat-kopia