bliżające się PIASTONALIA UO 2023! to nie tylko 3 dni dobrej muzyki, ale również czas wielu innych atrakcji!

Przedstawiamy Wam wydarzenia sportowe, które organizuje AZS Uniwersytet Opolski.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ | wymagane zapisy
Na turniej zapraszamy 8 drużyn, w których skład wchodzić może maksymalnie 10 osób. Jeden mecz podzielony zostanie na dwie połowy po 6 minut (czas trwania całego meczu: 12 minut). Rywalizację zaczynamy w dwóch grupach po 4 drużyny. Następnie w zależności od pozycji w grupie, drużyny będą walczyły o miejsca na podium!
Start: Poniedziałek (22.05) | 9:00
STREFA SPORTU | zapisy nie są wymagane
Na strefie sportu będziecie mogli skorzystać z rowerków stacjonarnych, tenisa stołowego oraz siłowni.
Miejsce: Siłownia na Kampusie UO przy D.S. Spójnik
Start: Poniedziałek (22.05) | 11:00
LATINO DANCE- DAJ SIĘ PORWAĆ! | wymagane zapisy
Latino dance na świeżym powietrzu poprowadzi Żaneta Schwierc. Dobra zabawa dla Panów i Pań gwarantowana!
Start: Poniedziałek (22.05) | 12:00
KOSZYKONALIA- Konkurs wsadów | zapisy wymagane
Konkurs wsadów podzielony będzie na dwa etapy
1⃣ Eliminacje: Każdy uczestnik będzie miał 5 prób, które oceniane będą przez jury.
2⃣ Finał: Trzy osoby z największą liczbą punktów w rundzie eliminacyjnej dostaną się do ścisłego finału! Każdy z finalistów będzie miał dodatkowe 3 próby, które również podlegać będą ocenie. Niech wygra najlepszy!
Jeśli uwielbiasz koszykówkę- to ta konkurencja jest właśnie dla Ciebie!
Start: Poniedziałek (22.05) | 15:30

Sponsorzy i partnerzy