Izabela Kaczyńska

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego UO

kom.: +48 791 930 808 | e-mail: ikaczynska@uni.opole.pl

Michał Karbowiak

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego UO

kom.: +48 516 354 234 | e-mail: mkarbowiak@uni.opole.pl

Tomasz Rojek

Sekretarz / Specjalista ds. Prawnych

kom.: +48 698 016 295 | e-mail: trojek@uni.opole.pl

Marta Nowak

Rzecznik Prasowy/Szef Biura SSUO

kom.: +48 663 226 881 | e-mail: mnowak@uni.opole.pl

Inez Klimczyk

Członek Zarządu ds. Miasteczka Akademickiego

kom.: +48 609 873 637 | e-mail: iklimczyk@uni.opole.pl

Kinga Karwacka

Członek Zarządu ds. Organizacji i logistyki

kom.: +48 570 181 287 | e-mail: kkarwacka@uni.opole.pl

Natalia Chmiel

Członek Zarządu ds. Kontaktów Zewnętrznych

kom.: +48 508 152 769 | e-mail: nchmiel@uni.opole.pl

Aleksandra Zagrórska

Pełnomocnik Zarządu ds. osób z niepełnosprawnościami

kom.: +48 501 547 362 | e-mail: azagorska@uni.opole.pl

Paweł Sujak

Pełnomocnik Zarządu ds. socjalnych

kom.: 576 023 272 | e-mail: psujak@uni.opole.pl

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close