Zarząd i Pełnomocnicy Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego

Żaneta Niemczyk

Żaneta Niemczyk

Przewodnicząca SSUO

kom.: +48 730 866 184

e-mail: zniemczyk@uni.opole.pl

Dominika Strzelczyk

Dominika Strzelczyk

Zastępca Przewodniczącej SSUO

kom.: +48 669 602 734

e-mail: dominika.strzelczyk@uni.opole.pl

Dominika Chmielniak

Dominika Chmielniak

Sekretarz

kom.: +48 608 704 892

e-mail: dominika.chmielniak@uni.opole.pl

Anna Wiatr

Anna Wiatr

Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych

kom.: +48 697 968 008

e-mail: anna.wiatr@student.uni.opole.pl

Karolina Nowakowska

Karolina Nowakowska

Członek Zarządu ds. prawnych

 

e-mail: karolina.nowakowska@uni.opole.pl

Agata Piasecka

Agata Piasecka

Pełnomocnik Zarządu ds. promocji i informacji

 

e-mail: agata.piasecka@uni.opole.pl

Wiktoria Grabalska

Wiktoria Grabalska

Pełnomocnik Zarządu ds. stypendiów

kom.: +48 794 162 180

e-mail: wiktoria.grabalska@uni.opole.pl

Pomoc!

Przede wszystkim jesteśmy po co, żeby pomagać studentom.

Masz problem? Nie zwlekaj! Zgłoś się do nas!

Kultura studencka

Jesteśmy oraganizatorem wielu wydarzeń kulturalnych skierowanych do studentów takich jak Piastonalia czy Wielkie Grillowanie.

Cel podstawowy

Jesteśmy ustawowym reprezentatem wszystkich studentów Uczelni, a także odpowiadamy za realizację uchwał Parlamentu Studenckiego UO.

Opiniowanie

Bierzemy udział w pracach nad aktami prawnymi takimi jak Regulamin Studiów UO czy akty dotyczące pomocy materialnej.

Kim jesteśmy?

Studentami, którzy chcą czegoś więcej! Społecznikamichcącymi zrobić coś dla dobra ogółu. Pozytwynie zakręconymi aktywistami z głowami pełnymi pomysłów.

Chcesz od studiów czegoś więcej?

Dołącz do nas!

  • Samorząd to mnóstwo nowych znajmości! 100% 100%
  • Samorząd to nabywanie nowych umiejętności i kompetencji! 100% 100%
  • Samorząd to rozwój osobisty i poszerzenie horyzontów! 100% 100%
  • Samorząd to przede wszystkim ciekawa przygoda! 100% 100%