Zwierzęta w Domach Studenta UO

Przeprowadzasz się do Domu Studenta UO i nie wiesz czy możesz zabrać swojego zwierzaka ze sobą?
Jesteś już mieszkańcem DS i chcesz mieć zwierzaka, ale nie wiesz czy możesz?

Zamieszkanie z pupilem jest zgodne z Regulaminem Domu Studenta UO

Jednak zanim Twój zwierzak zamieszka w DS konieczna jest procedura, która go do tego uprawni.

Postępuj zgodnie z następującymi krokami:

1. Załóż książeczkę zdrowia zwierzaka i upewnij się, że wszystkie szczepienia są aktualne. W przypadku zwierząt niestandardowych (niewychodzące; chomik, królik, żółw, rybki itd.) konieczny jest dokument wydany przez weterynarza potwierdzający stan zdrowia zwierzaka i brak przeciwwskazań do zamieszkania w DS.
  2. Zbierz pisemne pozwolenia od wszystkich mieszkańców modułu/najbliższych sąsiednich pokojów.
  3. Zrób zwierzakowi zdjęcie 🙂
  4. Uzupełnij wniosek o wyrażenie zgody na zamieszkanie w Domu Studenta wraz ze zwierzęciem. (pobierz)
  5. Przekaż wszystkie dokumenty (ksero książeczki, zgody mieszkańców, zdjęcie oraz wypełniony wniosek) do Rady Mieszkańców swojego DS.
  6. Jeżeli Rada Mieszkańców oraz Zarząd SSUO pozytywnie rozpatrzy wniosek, zgodnie z Zarządzeniem Rektora dot. opłat należy co miesiąc
    (do 20. dnia miesiąca) uiścić opłatę w kasie DS Kmicic w związku z zamieszkaniem zwierzęcia w DS. Opłata wynosi 60 zł.
  7. Potwierdzenie wpłaty należy co miesiąc przynieść do biura SSUO lub skan/zdjęcie dokumentu wysłać na adres e-mail: koordynatorssuo@uni.opole.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Radami Mieszkańców lub Biurem SSUO.

Zanim zaczniesz ubiegać się o zgodę na posiadanie zwierzęcia w Domu Studenta zapoznaj się z Regulaminem Domu Studenta Uniwersytetu Opolskiego.