Warsztaty języka migowego

Warsztaty języka migowego – W obecnych czasach język migowy staje się coraz bardziej powszechny. To za sprawą większego udziału głuchoniemych w życiu społecznym i kulturalnym. Te warsztaty pomogą Ci poznać znaczenie gestów oraz ułatwią kontakt z osobami
z niepełnosprawnościami.
Liczba miejsc ograniczona do 25 osób!
godz.: 10:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Wizyta w TVP3 Opole

Każdy, kto zapisze się na ten warsztat, będzie miał okazję uczestniczyć w niecodziennej wizycie w opolskich mediach. Oprowadzimy Was po zakątkach studia telewizyjnego TVP3 Opole. Nie możecie tego przegapić!
Liczba miejsc ograniczona do 15 osób na grupę!
godz.: 10.00 miejsce: siedziba TVP3 Opole

Warsztaty filmowe oraz seans filmowy w kinie Meduza

Warsztaty filmowe oraz seans filmowy w kinie Meduza – Opolskie Kino Meduza zaprasza wszystkich młodych ludzi do wzięcia udziału w pokazie filmów niekonwencjonalnych. Tego dnia zaplanowane są również warsztaty filmowe, które pozwolą uczestnikom zgłębić tajniki kinematografii.
godz.: 11:00 miejsce: KINO MEDUZA, ul. Oleska 45

Warsztaty z badań i profilaktyki raka piersi

To zdecydowana nowość na liście kulturaliowych warsztatów! Razem z Państwową Medyczną Wyższą Szkołą Zawodową,  poruszymy sferę ważną przede wszystkim dla kobiet, o którą należy szczególnie dbać. Zapraszamy wszystkie Panie do przybycia na spotkanie.
godz.: 12:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Warsztaty z makijażu sylwestrowego

To kolejna propozycja warsztatów PMWSZ. Tym razem studentki uczelni zaprezentują Paniom, jaki makijaż sylwestrowy jest tegorocznym hitem oraz jak nie popełniać błędów podczas upiększania urody.
godz.: 15:00 miejsce: Studenckie Centrum Kultury sala nr 8

Warsztaty z racjonalnego odżywiania

Zdrowy styl życia oraz racjonalne odżywianie to klucz to wiecznej młodości! Jeśli chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się więcej o swojej kondycji fizycznej, przyjdź na nasze warsztaty! Wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Opolskiego, oferujemy inspirujące spotkanie z trenerem dietetykiem.
Liczba miejsc ograniczona do 20 osób!
godz.: 16:00 miejsce: Siłownia Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Plac Staszica 1

Warsztaty improwizacyjne z grupą To Mało Powiedziane

Każdy wie, że śmiech to zdrowie! Jeśli masz duże poczucie humoru oraz zacięcie aktorskie, Grupa Impro To Mało Powiedziane czeka właśnie na Ciebie! Gwarantujemy świetną zabawę, szeroki uśmiech i nowe znajomości.
godz.: 16:00 miejsce: SKRZAT – D.S. MROWISKO 

Warsztaty z technik pracy ze świadomością

Intensywny tryb życia sprawia, że nie ma czasu na nudę. Jednak, aby zachować odpowiednią równowagę i nie zwariować, musi znaleźć się miejsce na chwilę wyciszenia i relaksu. Zadbaliśmy również o to! Zapraszamy serdecznie na warsztaty medytacji.
godz.: 18:00 miejsce: Sala cichej nauki – D.S. KMICIC