Studium Języków Obcych U O zaprasza wszystkich studentów STUDIÓW STACJONARNYCH I stopnia do zapoznania się z warunkami i regulaminem rejestracji na lektoraty na semestr letni 2021/2022 oraz rejestracji na egzaminy z języków obcych w sesji zimowej (styczeń 2022).

Informacje na ten temat znajdziecie na USOS’ie w zakładce “instrukcje” – www.usosweb.uni.opole.pl

Do czasu rejestracji prosimy sprawdzić swój login oraz stan posiadanych żetonów.

Przy rejestracji prosimy o zwrócenie uwagi na opis grupy, do której zamierzają się Państwo zarejestrować.

Grupy z opisem:

➡“Przepis lektoratu” NIE ODBYWAJĄ ZAJĘĆ i są przeznaczone wyłącznie dla studentów posiadających UPRAWNIENIA do przepisu lektoratu.

➡ “Dla studentów z certyfikatem” są dla studentów posiadających stosowny CERTYFIKAT B2 uprawniający tylko do przepisu egzaminu. W tym wypadku należy również zarejestrować się na inny język, by zaliczyć 120 godz. lektoratu na dowolnym poziomie na ocenę (bez egzaminu).

🔴 Konsekwencją błędnej rejestracji z winy studenta jest utrata żetonu.