Zarząd Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego na lata 2022-2024 został dziś powołany przez Przewodniczącego Franek Posacki!

Przez najbliższe 2 lata Studenci i Studentki Uniwersytet Opolski będą reprezentowani przez Zarząd w składzie:

Franek Posacki – Przewodniczący SSUO

Michał Naszkiewicz – Zastępca Przewodniczącego SSUO
Alan Fabian – Sekretarz SSUO
Julia Rączka – Członek Zarządu ds. wolontariatu SSUO
Iwona Turkowska – Członek Zarządu ds. komunikacji SSUO
Agnieszka Grobelczyk – Członek Zarządu ds. projektów i funduszy SSUO
Stefani Koprek – Członek Zarządu ds. promocji SSUO
Matylda Chudzik – Członek Zarządu ds. sportu SSUO
Ania Zadworna – Członek Zarządu ds. kultury SSUO
Ania Grobelka – Pełnomocnik Zarządu SSUO ds. stypendiów
Marta Mędrela – Pełnomocnik Zarządu SSUO ds. równego traktowania
Kamil Garbowski – Pełnomocnik Zarządu SSUO ds. organizacyjnych
Bardzo dziękujemy za udział i ważne słowa naszym dzisiejszym gościom: prof. dr hab. Markowi Masnykowi – Rektorowi UO, dr hab. Izabeli Pisarek – Prorektor ds. kształcenia i studentów, mgr. Maciejowi Kochańskiemu – Pełnomocnikowi Rektora UO ds. studenckich, Dominika Strzelczyk – Zastępcy Przewodniczącej SSUO kadencji 2020-2022 oraz obecnej zdalnie Żaneta Rojek – Przewodniczącej SSUO kadencji 2020-2022! Państwa obecność uświetniła to wydarzenie.
Relację zdjęciową przygotował Michał Dolipski – Student Uniwersytetu Opolskiego! Dziękujemy!
Zabieramy się do pracy! 💪