Rejestracja na karty parkingowe dla studentów rozpocznie się 29.10.2021r. o 9:00.
Będzie to rejestracja online, aby ubiegać się o kartę należy przesłać wypełniony formularz: https://tiny.pl/9wd65
Link do formularza będzie dostępny dopiero w momencie rozpoczęcia rejestracji.
Do poprawnego wypełnienia formularza będą potrzebne takie dane jak: imię, nazwisko, nr rejestracyjny samochodu, adres zamieszkania, nr indeksu oraz nr telefonu.
Maile z decyzją dotyczącą przyznania karty parkingowej zostaną wysłane do godziny 24:00 dn. 29.10.2021r.
Z pośród zarejestrowanych osób karty zostaną przydzielone pierwszym 80 osobą.
Informacja o pomyślnie zakończonej rejestracji zostanie wysłana pocztą uniwersytecką.
Po pomyślnie zakończonej rejestracji należy wykonać przelew w kwocie 60 zł na konto Uniwersytetu Opolskiego prowadzone przez: Santander Bank Polska S.A. ul. Ozimska 6,
45-057 Opole na nr rachunku: 09 1090 2138 0000 0005 5600 0043.
Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres: samorzad@uni.opole.pl lub dostarczyć osobiście do biura Samorządu Studenckiego UO (SCK pok. nr 18).

Po dostarczeniu potwierdzenia przelewu umowa zostanie przekazana do podpisu władzom uczelni. Następnie student zostanie poinformowany mailowo o możliwości podpisaniu umowy i odbioru swojej karty w biurze Samorządu Studenckiego.

Osoby z niepełnosprawnościami nie są zobligowane do wypełniania formularza rejestracyjnego. Proszone są o wysłanie na naszą pocztę samorzad@uni.opole.pl lub dostarczenie do biura niezbędnych dokumentów do 05.11.2021r. Dokumenty: potwierdzenie przelewu, orzeczenie o niepełnosprawności oraz podanie następujących informacji (imię, nazwisko, nr rejestracyjny pojazdu, adres zamieszkania, nr indeksu, nr telefonu)